Ubytujte se v turisticky velmi žádané lokalitě Liberecko. Ještěd a Jizerské hory jsou ideálním místem na odpočinek a načerpání nových sil. Dovolená v kouzelném prostředí Jizerských hor nabízí výborné podmínky ať již pro pěší turistiku, tak i pro cykloturistiku. Na své si přijdou rodiny s dětmi, aktivní sportovci i milovníci hor. Vyrazte za klidem a nádhernou přírodou. Využijte nabídku ubytování v Liberci a okolí. Skvělá nabídka ubytování v Jizerských horách vám pomůže najít perfektní místo pro vaši dovolenou.

 

Hotel Farma VysokaHotel Farma Vysoká – Chrastava

Luxusní ubytování na ranči v hotelu Farma Vysoká. Ubytování v celkem 15 pokojích, standardně vybavených vlastním sociálním zařízením. V hotelu stylová restaurace s výhledem na na parkurový výcvik. Pro návštěvníky je k dispozici letní terasa s výhledem na Ještěd.

 

Penzion SlunecnicePenzion Slunečnice – Desná v Jizerských horách

Penzion Slunečnice nabízí ubytování v luxusně zařízených apartmánech v obci Desná v Jizerských horách. K dispozici jsou dva velmi prostorné apartmány a 1 apartmán, který je na celém patře budovy. Všechny apartmány mají vlastní kuchyň a obývací část s tv a celková kapacita penzionu je 24 osob.

 

Penzion PokornyPenzion Pokorný – Jablonec nad Nisou

Penzion Pokorný naleznete blízko centra klidného horského města Jablonec na Nisou v Jizerských horách. Ubytování Vám nabízí v pokojích s vl. sociálním zařízením. Ubytování hosté mohou využít útulné společenské místnosti, v létě posedět na zahradě s možností grilování a posezení u ohně.

 

Ubytování v Jizerských horách

Penzion Pod KopcemPenzion Pod Kopcem – Janov nad Nisou

Ubytování v soukromí na klidném místě v obci Janov nad Nisou. Penzion Pod Kopcem leží nedaleko známého lyžařského areálu Severák v Jizerských horách. Pronájímá se přízemí domu, které je ideální pro 1 – 2 rodiny. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi a skupiny. K dispozici je letní terasa.

 

Apartmany DomaApartmány Doma – Janov n. Nisou

Jako doma se budete cítit v Apartmánech Doma. Ubytování v Janově nad Nisou je vhodné pro rodiny i páry v dosahu lyžařského areálu Severák i Jizerké magistrály. V objektu jsou tři dvou nebo čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlek pro děti. V letních měsících můžete využít venkovní posezení. Kapacita objektu je 16 osob.

 

 

Nabízíme Vám nejen nevšední sportovní zážitek z jízdy na koloběžce po ještědském hřebeni, ale také ubytování v horském Hotelu Ještěd, u kterého se nachází naše půjčovna.

jested3.jpg

Ubytovat se také můžete v PENZIONU HORKA, který se nachází nedaleko Ještědu a kam si také můžete zajet na našich koloběžkách až z Ještědu a tam je odevzdat, do Penzionu je to bezva sešup a parádní jízda. Více informací o penzionu HORKA najdete na http://www.horkapenzion.cz/

 

 

 

Info o ubytování na www.jested.cz