NOVINKA ROKU 2014

INDIÁNI NA JEŠTĚDU

NOVÁ ZÁBAVA  PRO CELOU RODINU

indiáni 15 Po čtyřech letech provozování půjčovny koloběžek na Ještědu, jsme pro vás připravili úplnou novinku :

 INDIÁNSKOU STŘELNICI NA JEŠTĚDU

DSCN6479DSCN6552

Jízdu na naší koloběžce po silnici dolů z Ještědu (viz trasa RYCHLOVKA) si můžete zpříjemnit neobyčejným zážitkem, a to návštěvou naší indiánské střelnice. Pro vás a především pro vaše děti se z obyčejně jízdy na koloběžce stane nejlepší zážitek z celého dne.

DSCN6469
střelnici najdete podle týpí
vše je téměř připravené
vše je téměř připravené

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kde nás najdete? Naše půjčovna koloběžek se nachází až na samém vrcholu Ještědu u Hotelu Ještěd. (Pozor na naši konkurenci na Ještědce – 800m pod vrcholem Ještedu Naše půjčovna je oranžová!!! Ne zelená!!!:o))  

A jak to všechno funguje?

Na vrcholu Ještědu si zapůjčíte koloběžku, můžete se rozhodnout zda s dětmi chcete navštívit naši indiánskou střelnici, která se nachází na trase Rychlovka, nebo trase Kryštofovo Údolí. Pokud  si budete chtít jízdu zpestřit lukostřelbou obdržíte od nás za          20 Kč,- slevovou kartičku na neomezeně dlouhou střelbu v naší střelnici.

Pak už jen zbývá spustit se z kopce dolů a v půlce kopce na parkovišti Na Výpřeži najít náčelníka kmene HEJHUHU Sedícího býka ve svém týpí. Náčelník vám poradí, jak s luky a samostříly zacházet, aby tato zábava byla bezpečná, jak pro Vás, tak hlavně pro něj.

Střílet můžete na různé terče, lovit zvířata a dokonce si můžete trefit i „bílou kůži“ Zkrátka přijďte si k nám prožít krásný den.

Do naší střelnice můžete samozřejmě zavítat i bez zapůjčené koloběžky a jen tak si zastřílet z luků a zpestřit si výlet na Ještěd.


 CENÍK:

kreditní karta  5x výstřel – 30,- Kč

kreditní karta 10x výstřel- 50,- Kč

Pronájem celé střelnice pro skupiny s libovolným počtem výstřelů 1 hodina/ 600,- Kč.

K zaplacenému parkovnému u indiánské střelnice na parkovišti Výpřež  nabitý kredit 5x výstřel ZDARMA.


 

indiáni 2